2004

Niedźwiadki Hensfort Przemyśl


Trener BANASZCZAK Anna, Asystent PUCHALSKI Daniel, Kierownik COMPLAK Maciej,1 ZIEMSKI-JARY Maksymilian,5 COMPLAK Karol,8 TARNAWSKI Klaudiusz,9 RADOCHOŃSKI Michał,10 GAWEŁ Patryk,12 PUCHALSKI Maciej,16 BOROWSKI Kamil,20 BARAN Karol,21 DOBROWOLSKI Dawid,22 WRZEŚNIOWSKI Mateusz,23 MŁODZIŃSKI Szymon,24 WYSOCKI Oskar,26 GAWEŁ Damian,30 MISIOROWSKI Oskar,35 KOWALIK Gniewosz,

GKK HANZA GDAŃSK


Trener Pajewski Paweł, GŁUSZEK JAKUB, MICHAŁOWSKI TYMON,WRZESZCZ MIKOŁAJ,RUBACH STANISŁAW,KOWALSKI STANISŁAW,WALKOWSKI KRYSTIAN,ŁADA ALEX,ŁADA MAKSYMILIAN,GRZESIAK MATEUSZ,KORNOWICZ KONRAD,BADURA JĘDRZEJ

TORNADO LIDA


Trener: Ihar Kasko

Zawodnicy: Stanislau Auchynnikau,3 Kotau Dzianis,4 Artsiom Kandratovich,5 Prokhar Aliakseyeu,6 Uladzislau Rohach,7 Yan Liashchevich,8 Aliaksandr Baidakou,9 Daniil Kasko,10 Tsimafei Mikyanets,11 Mark Khrul,12 Artsemi Buhasau,13 Maksim Kiyanka

KKS Pro-Basket Kutno


Trener: Sławek Rybaczyk

Zawodnicy: BIELAWSKI Kacper ,GOŁOFIT MICHAŁ,GWARDĘCKI Mikołaj ,KLIMARCZYK Jakub ,KRYSZTOFIAK Szymon ,LEWICKI Antoni ,MACIEJEWSKI Kacper ,PRZYBYSZ Jakub ,RUDNICKI Dawid ,ZAWIERUCHA Maciej ,PAJOR Igor ,DOBRZYŃSKI Dawid ,OŁOWNIA Oliwier ,TARKA Bartłomiej ,NOWICKI Mikołaj ,PAWŁOWSKI Daniel

SDJSOR NR.7 BC PRINEMANIE GRODNO BELARUS


Trener:

Zawodnicy:

MKS BATORY 18 BIAŁYSTOK


Trener:

Zawodnicy:

MKS PRUSZKÓW


Trener:

Zawodnicy:

WKK WROCŁAW


Trener: RUTKOWSKI MICHAŁ

Zawodnicy: 0 JADAŚ BARTOSZ,3 JANUSZKIEWICZ MICHAŁ,7 ZAJĄC KRZYSZTOF,10 MARKOWICZ MACIEJ,13 SZPONDER PAWEŁ,15 MIJALSKI DAMIAN,16 KACZOR KAMIL,17 PALUCH SZYMON,18 KUDZIA MATEUSZ,19 KOWALSKI FILIP,21 BIESZCZAD DOMINIK,22 KOCZAPSKI WOJCIECH,23 BIESZCZAD ALEKSANDER,34 KUBIAK KAMIL,49 PROKOP IGNACY

POLONIA WARSZAWA


Trener: NUROWSKI GRZEGORZ,OSZAKO SYLWESTER

Zawodnicy: 5 OSZAKO MAKSYMILIAN,7 MARINOV VLADIMIR,8 LACHOWSKI KRZYSZTOF,9 NUROWSKI WIKTOR,10 MOSKAL STANISŁAW,11 PIOTROWICZ MARCEL,12 PILARSKI MACIEJ,13 BZYMEK KONRAD,14 PIĘTOWSKI JAKUB,15 KRZYŻOWSKI BRUNO,16 PROKOPOWICZ BARTOSZ,18 ROSŁONEK PATRYK,21 KUDŁA IGOR,22 KMIEĆ JAKUB,24 MORAWSKI MATEUSZ

WARSAW BASKETBALL


Trener: Mateusz Dobrowolski

Zawodnicy: #4 Stanisław Król, #5 Jan Borowczyk, #6 Franciszek Zawalski, #7 Daniel Faja, #8 Oskar Kwiatkowski,#9 Aleksander Kwiatkowski , #10 Julian Dołgało, #11 Jakub Seferyniak,#12 Maksym Żabiński, #13 Kacper Karauda, #14 Oskar Hekkelstrand, #15 Szymon Birek

2005

Odessa


COACH: 13. ANDRII DRUGACHENOK, PLAYERS: 1. MATVII CHERNOV, 2. VADYM KUSHMUNS, 3. ILLIA HNATII,4. MAKSYM PERNYKOZA, 5. MAKSYM VOLKOV, 6. IHOR ZHVALEVSKYI, 7. NIKITA OBOICHUK, 8. BOHDAN BIEKIETOV, 9. DANYLO KOKOULIN, 10. DMYTRO TYTAR, 11. HEORHII TVERDOKHLIBOV, 12. TYMOFEI CHERNATA,

SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA


Trener: Onufrowicz Bogusław

Zawodnicy: 4 Polewski Miłosz,5 Mowczan Patryk,6 Seiler Mikołaj,7 Bazylewicz Jakub,8 Bryszkowski Daniel,10 Kubka Natan,11 Świec Kacper,12 Bluszcz Mateusz,15 Skwarek Bartosz,17 Skalski Radosław,18 Łada Adam,22 Orpel Hubert,26 Jagiełowicz Piotr,28 Cymer Karol,30 Łuczak Kamil,

GKK HANZA GDAŃSK


Trener: Szarafin Michał

Zawodnicy: KSIĄŻEK DAWID,SCHLEIFER ANTONI,CIESIELSKI DAWID,OCHOCIŃSKI KAROL,HORN FRANCISZEK,PODYMA FILIP,KOWALSKI TYMON,SZPANSKI JAKUB,WEIHER WIKTOR,CIERLUK ANTONI,OSTROWSKI MIKOŁAJ,RADOMSKI MAKSYMILIAN

TORNADO LIDA


Trener: Ihar Kasko

Zawodnicy: 14 Raman Dudzek,15 Kiryl Bulei,16 Ivan Ivuts,17 Mikita Chaplia,18 Yaraslau Shynkovich,19 Matsvei Halavenka,20 Aliaksei Yakauchuk,21 Bogdan Kuprin,22 Maksim Kalasinski,23 Artsiom Khadunko,24 Saveli Auchynnikau

MOSM TYCHY


Trener:

Zawodnicy: 4 RAKOWSKI PIOTR,5 DEREWOŃKO KACPER,6 GARDYNIK KACPER,7 LIPNICKI JAKUB,8 ANCZYKOWSKI ROCH,9 CZYŻEWSKI WIKTOR,10 WĄTOR ROBERT,11 MAJCHEROWICZ KACPER,12 WOŹNIAK WIKTOR,13 CIEŚLAK MATEUSZ,14 KERN ADRIAN,15 ŁASKI ŁUKASZ,16 SITARZ JAN,17 ZOGRODNIK OLIWIER

KKS Pro-Basket Kutno


Trener: Tomasz Skowron

Zawodnicy: Dekrewicz Aleksander,Dogadalski Kamil,Frydrysiak Maksymilian,Jarota Patryk,Koralewski Kacper,Kowalewski Jakub,Maciejewski Kacper,Marczak Jakub,Sierocki Michał,Szymański Kacper,Wojtczak Jakub,Woźniak Robert,Zieliński Jakub

SDJSOR NR.7 BC PRINEMANIE GRODNO BELARUS


Trener:

Zawodnicy:

MKS PIOTRÓWKA RADOM


Trener: Grzegorz Chałupka

Zawodnicy: Eryk Frużyński, Bartosz Podgórski. Mateusz Łagowski, Robert Siurnik, Dominik Skórnicki, Jakub Laskowski, Filip Staniszewski, Maciej Królski, Bartłomiej Stysiek, Oskar Koterwa, Jakub Jagnieża, Miłosz Sieradz, Dawid Dudenko

BASKET AKADEMIA POZNAŃ


Trener: Jacek Łukomski

Zawodnicy: Igor Urban , Konstanty Sobczyński , Piotr Szczęsny , Kuba Kaczmarek , Michał Zajdowski , Oskar Szydlik , Mateusz Staszak , Piotr Mieloch , Dawid Grodzki , Igor Mastalerz , Kajetan Kaczyński, Stanisław Skowroński , Antoni Krawiecki , Tymoteusz Żerko

WARSAW BASKETBALL


Trener: Marcin Popiołek

Zawodnicy: #4 Łukasz Mordyński, #5 Andre Makhniashvili,#6 Aleksander Piotrowski, #7 Mikołaj Sus, #8 Franciszek Heymer, #9 Krzysztof Greszta, #10 Adam Pobudejski, #11 Stanisław Greszta,#12 Michał Dragun, #13 Jakub Zawadzki, #14 Tomasz Ćwiertka, #15 Jakub Kryk

2006

UKS 27 Katowice


Trener: Konik Marcin, zawodnicy: Chalejak Michał, Szczepam Łukasz, Tatar Kornel, Dybczyk Karol, Tomczyk Kcper, Gwara Łukasz, Bauer Maks, Roj Szymon, Duda Amadeusz, Chadalski Maciek, Sznajder Mateusz, Morawiec Filip

MKS MOS KATOWICE


Trener PISAREK MIROSŁAW, zawodnicy: 1 HOFMAN BARTOSZ,2 ILNICKI MAREK,3 JAGIEŁŁO WOJCIECH,4 JAMROZIK MATEUSZ,5 KMERA SZYMON,6 KOGUT OLIWIER,7 KRATIUK KACPER,8 LEWANDOWSKI JAKUB,9 OLEJNICZAK MIKOŁAJ,10 SAPOTA TYTUS,11 SZARBATKE MICHAŁ,12 TOMASZEWICZ SZYMON,13 GWIAZDA PIOTR,

Stela Cieszyn


Trener BORTLICZEK JACEK, zawodnicy:4 STOSZEK MAKSYMILIAN,5 WITAS MATEUSZ,6 DRAJERCZAK IGOR,7 PROCHASKA ALEKSANDER,8 BOTOREK OLIWIER,9 HOLISZ NIKODEM,10 KUCZERA SAMUEL,11 TRELA TOMASZ,12 BANOT WOJCIECH,14 SANTARIUS JEREMIASZ,16 KWICZALA PATRYK,18 MISZTAL KAJETAN,19 LEŃCZUK JAKUB,20 KOŁODZIEJ PIOTR,21 RDUCH JAKUB

TSK ROŚ PISZ


Trener: Trener ŚWIĘCONEK KAROL, Asystent WIŚNIEWSKI KRYSTIAN

Zawodnicy: 4 STĘPIŃSKI KACPER,5 WIŚNIEWSKI WIKTOR,6 KROM KRYSTIAN,7 NERKOWSKI PAWEŁ,8 GREK NIKODEM,9 HRYNIEWICKI MIKOŁAJ,11 KAMIŃSKI FILIP,12 KURPIEWSKI FILIP,13 KUBASOW MIKOŁAJ,14 WRÓBLEWSKI JAKUB,15 KŁOS BŁAŻEJ,16 SAMUL TOBIASZ,17 KAMIŃSKI MIŁOSZ,18 MILEWSKI WOJCIECH

SDJSOR NR.7 BC PRINEMANIE GRODNO BELARUS


Trener:

Zawodnicy:

MKS PIOTRÓWKA 21 RADOM


Trener: Piotr Ziębakowski, Krzysztof Czapla

Zawodnicy: Daniel Mirowski, Igor Kręgiel, Aleksander Hartmann, Milosz Minda, Piotr Pawelczyk, Jakub Molga, Adrian Rutkowski, Krzysztof Pawelczyk, Dawid Batorski, Błazej Czapla, Blazej Grzyb

MKS PRUSZKÓW


Trener:

Zawodnicy:

MKS GRÓJEC


Trener: Marciński, Juraszewski

Zawodnicy: Siedlecki...Luterek...Juraszewski...Wiśniewski...Michalski....Gaik... Janus...Rutkowski...Łącki.....Pękacki ...Poradzki...Witkowski...Dąbrowski...Obel

BASKET AKADEMIA POZNAŃ


Trener: Tomasz Koszyca

Zawodnicy: Drygas Mikołaj , Kołodziński Jakub , Pawlak Filip , Koszyca Szymon , Badziński Karol , Radziewicz Maciej , Bartkowiak Jan , Pawłowicz Marcin , Żukowski Wiktor , Baganc Iwo , Frątrczak Miłosz, Wojtkowiak Nikodem, Krzak Mateusz

WARSAW BASKETBALL


Trener: Paweł Wojtyła

Zawodnicy: #4 Franciszek Pyzel, #5 Szymon Migdał, #6 Ignacy Witkowski, #7 Borys Szycher, #9 Maksymilian Zieliński, #10 Mikołaj Michalik, #11 Olaf Jass, #12 Dominik Wysocki, #13 Filip Proszewski, #14 Antoni Kucisz, #15 Tomasz Bany, #16 Piotr Sitkiewicz, #17 Karol Pisklak