Godziny i miejsca spotkań proszę sprawdzać w aktualnym komunikacie dla roczników.

Wyniki rocznik 2004

piątek

ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7

ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22

V LO - ul. Traugutta 52a

08.30

Polonia Warszawa

49:32

MKKS Rybnik

Niedźwiadki Hensfort Przemyśl

50:45

MKS MOS Bytom

MKS Piotrówka Radom

17:43

KKS Pro-Basket Kutno

09.50

TSK Roś Pisz

56:25

MKS Pruszków

MKS Grójec

68:10

MKS Batory 18 Białystok

WKK Wrocław

49:47

Debreceni-Hungary

11.10

AZS Skierniewice

25:54

MUKS 1811Unia Tarnów

Warsaw Basketball

28:35

UKS SP 27 Katowice

KKS Pro-Basket Kutno

55:41

BK Iskra Svit

12.30

MKKS Rybnik

46:42

Tornado Lida

MKS Batory 18 Białystok

31:44

Prinemanie Grodno

MKS MOS Bytom

62:33

Gdynia Sharks

13.50

MUKS 1811Unia Tarnów

54:49

TKM Włocławek

Debreceni-Hungary

79:26

GKK Hanza Gdańsk

MKS Pruszków

10:87

BK Snakes Ostrava

15.10

Polonia Warszawa

45:59

Tornado Lida

UKS SP 27 Katowice

73:18

BK MŠK Kežmarok

Niedźwiadki Hensfort Przemyśl

84:19

Gdynia Sharks

18.50

MKS Piotrówka Radom

30:40

BK Iskra Svit

MKS Grójec

62:28

Prinemanie Grodno

TSK Roś Pisz

59:57

BK Snakes Ostrava

20.00

AZS Skierniewice

28:49

TKM Włocławek

Warsaw Basketball

67:36

BK MŠK Kežmarok

WKK Wrocław

46:36

GKK Hanza Gdańsk

A

B

C

D

E

F

G

H

Polonia Warszawa

Niedźwiadki Hensfort Przemyśl

MKS Piotrówka Radom

MKS Grójec

TSK Roś Pisz

WKK Wrocław

AZS Skierniewice

Warsaw Basketball

MKKS Rybnik

MKS MOS Bytom

KKS Pro-Basket Kutno

MKS Batory 18 Białystok

MKS Pruszków

Debreceni-Hungary

MUKS 1811Unia Tarnów

UKS SP 27 Katowice

Tornado Lida

Gdynia Sharks

BK Iskra Svit

Prinemanie Grodno

BK Snakes Ostrava

GKK Hanza Gdańsk

TKM Włocławek

BK MŠK Kežmarok

sobota

ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7

ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22

V LO - ul. Traugutta 52a

09.00

3A MKS Rybnik

25.

67:27

Gdynia Sharks 3B

3C MKS Piotrówka

33.

34:30

Batory 18 Białystok 3D

3E MKS Pruszków

41.

40:42

GKK Hanza Gdańsk 3F

10.20

3G AZS Skierniewice

26.

74:14

BK Kazmarok 3H

2A Polonia Warszawa

34.

36:46

MKS MOS Bytom 2B

2C BK Iskra Svit

42.

19:34

Prinemania Grodno 2D

11.40

2E BK Snakes Ostrava

27.

55:53

Debreceni (HUN) 2F

2G TKM Włocławek

35.

73:42

Warsaw Basketball 2H

1A Tornado Lida

43.

45:61

Niedźwiadki Hensfor Przemyśl 1B

13.00

1C KKS Pro Basket Kutno

28.

33:53

MKS Grójec 1D

1E TSK Roś Pisz

36.

45:54

WKK Wrocław 1F

1G MUKS 1811 Unia Tarnów

44.

25:26

UKS SP 27 Katowice 1H

14.20

przegrany 3A3B

Gdynia Sharks

29.

35:32

przegrany 3C3D

Batory 18 Białystok

przegrany 3E3F

MKS Pruszków

37.

51:23

przegrany 3G3H

BK Kazmarok

przegrany 2A2B

Polonia Warszawa

45.

65:25

przegrany 2C2D

BK Iskra Svit

15.40

przegrany 2E2F

Debreceni (HUN)

30.

75:21

przegrany 2G2H

Warsaw Basketball

wygrany 3A3B

MKS Rybnik

38.

56:45

wygrany 3C3D

MKS Piotrówka

wygrany 3E3F

GKK Hanza Gdańsk

46.

39:50

wygrany 3G3H

AZS Skierniewice

17.00

przegrany 1A1B Tornado Lida

31.

72:45

przegrany 1C1D KKS Pro Basket Kutno

przegrany 1E1F TSK Roś Pisz

39.

59:52

przegrany 1G1H MUKS 1811 Unia Tarnów

wygrany 2A2B MKS MOS Bytom

47.

47:43

wygrany 2C2D Prinemania Grodno

18.20

wygrany 2E2F BK Snakes Ostrava

32.

52:54

wygrany 2G2H TKM Włocławek

wygrany 1A1B Niedźwiadki Hensfor Przemyśl

40.

57:59

wygrany 1C1D MKS Grójec

wygrany 1E1F WKK Wrocław

48.

44:26

wygrany 1G1H UKS SP 27 Katowice

niedziela

MOSiR - ul. Narutowicza 9

ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22

V LO - ul. Traugutta 52a

09.00 MOSiR

(o 19 m) przegrany 38

MKS Piotrówka

57.

31:45

przegrany 46

GKK Hanza Gdańsk

(o 21 m) wygrany 29

Gdynia Sharks

53.

44:43

wygrany 37

MKS Pruszków

(o 23 m) przegrany 29

Batory 18 Białystok

49.

56:24

przegrany 37

BK Kazmarok

08.40 ZSE i VLO

10.30 MOSiR

(o 13m) wygrany 45

Polonia Warszwa

58.

37:49

wygrany 30

Debreceni (HUN)

(o 15 m) przegrany 45

BK ISKRA SVIT

54.

46:43

przegrany 30

Warsaw Basketball

(o 17 m) wygrany 38

MKS Rybnik

50.

49:21

wygrany 46

AZS Skierniewice

10.00 ZSE i VLO

12.10 MOSiR

(o 3-4 m) przegrany 40

Niedźwiadki Hensfor Przemyśl

59.

58:29

przegrany 48

UKS SP 27 Katowice

(o 9 m) wygrany 47

MKS MOS Bytom

55.

56:51

wygrany 32

TKM Włocławek

(o 11-12 m) przegrany 47

Prinemania Grodno

51.

27:66

przegrany 32

BK Snakes Ostrava

11:20 ZSE i VLO

13.40 MOSiR

(o 1-2 m) wygrany 40

MKS Grójec

60.

34:55

wygrany 48

WKK Wrocław

(o 5-6 m) wygrany 31

Tornado Lida

56.

53:51

wygrany 39

TSK Roś Pisz

(o 7-8 m) przegrany 31

KKS Pro Basket Kutno

52.

44:61

przegrany 39

MUKS 1811 Unia Tarnów

12.40 ZSE i VLO

14:30 - NIEDZIELA - HALA MOSIR ul. NARUTOWICZA 9 - CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD.

Wyniki rocznik 2005

piątek

PSP 3 ul. Sobieskiego 12

PSP 29 ul. Ceglana 14

PSP 18 ul. Ofiar Firleja 14

MOSiR u. Narutowicza 9

08.30

Ogre Łotwa

39:38

Junior Basket Club Olsztyn

MKS Piotrówka Radom

42:30

MUKS 1811 Unia Tarnów

SKM Zastal Zielona Góra

46:32

Warsaw Basketball

AZS UJK Kielce

30:39

MOSM Tychy

09.50

KKS Pro-Basket Kutno

17:69

Nickel Akademia Poznań

UKK MIKST Międzychód

18:94

TKM Włocławek

Tornado Lida Białoruś

10:67

UKS SP 27 Katowice

GKK Hanza Gdańsk

18:44

Odessa Ukraine

11.10

SKM Litwa

70:42

Junior Basket Club Olsztyn

Prinemanie Grodno

48:19

MUKS 1811 Unia Tarnów

BK Snakes Ostrava

65:20

Warsaw Basketball

Tornado Litwa

44:18

MOSM Tychy

12.30

KKS Pro-Basket Kutno

28:57

Ogre Łotwa

UKK MIKST Międzychód

32:81

MKS Piotrówka Radom

Tornado Lida Białoruś

31:29

SKM Zastal Zielona Góra

GKK Hanza Gdańsk

27:30

AZS UJK Kielce

14.40

Junior Basket Club Olsztyn

20:70

Nickel Akademia Poznań

MUKS 1811 Unia Tarnów

31:57

TKM Włocławek

Warsaw Basketball

9:90

UKS SP 27 Katowice

MOSM Tychy

12:46

Odessa Ukraine

16.00

Ogre Łotwa

41:54

SKM Litwa

MKS Piotrówka Radom

37:48

Prinemanie Grodno

SKM Zastal Zielona Góra

36:39

BK Snakes Ostrava

AZS UJK Kielce

27:57

Tornado Litwa

18.30

Nickel Akademia Poznań

51:34

SKM Litwa

Włocławek

64:53

Prinemanie Grodno

UKS SP 27 Katowice

48:17

BK Snakes Ostrava

Odessa Ukraine

65:32

Tornado Litwa

A

B

C

D

3. Ogre Łotwa

3. MKS Piotrówka Radom

4. SKM Zastal Zielona Góra

5. AZS UJK Kielce

4. Junior Basket Club Olsztyn

4. MUKS 1811 Unia Tarnów

5. Warsaw Basketball

4. MOSM Tychy

5. KKS Pro-Basket Kutno

5. UKK MIKST Międzychód

3. Tornado Lida Białoruś

3. GKK Hanza Gdańsk

1. Nickel Akademia Poznań

1. TKM Włocławek

1. UKS SP 27 Katowice

1. Odessa Ukraine

2. SKM Litwa

2. Prinemanie Grodno

2. BK Snakes Ostrava

2. Tornado Litwa

sobota

PSP 3 ul. Sobieskiego 12

PSP 29 ul. Ceglana 14

PSP 18 ul. Ofiar Firleja 14

MOSiR u. Narutowicza 9

09.00

Junior Basket Club Olsztyn

29.

32:19

KKS Pro-Basket Kutno

MUKS 1811 Unia Tarnów

32.

56:22

UKK MIKST Międzychód

Tornado Lida Białoruś

35.

33:21

Warsaw Basketball

MOSM Tychy

38.

39:53

GKK Hanza Gdańsk

10.20

Nickel Akademia Poznań

30.

51:33

Ogre Łotwa

TKM Włocławek

33.

41:27

MKS Piotrówka Radom

UKS SP 27 Katowice

36.

43:18

SKM Zastal Zielona Góra

Odessa Ukraine

39.

50:26

AZS UJK Kielce

11.40

SKM Litwa

31.

90:17

KKS Pro-Basket Kutno

Prinemanie Grodno

34.

54:19

UKK MIKST Międzychód

BK Snakes Ostrava

37.

20:17

Tornado Lida Białoruś

Tornado Litwa

40.

71:29

GKK Hanza Gdańsk

14.20

5A KKS Pro Basket Kutno

41.

27:37

5B UKK MIKST Międzychód

5C Warsaw Basketball

45.

18:61

5D AZS UJK Kielce

4A Junior Basket Club Olsztyn

48.

26:25

4B MUKS 1811 Unia Tarnów

15.40

4C SKM Zastal Zielona Góra

42.

44:27

4D MOSM Tychy

3A Ogre Łotwa

46.

40:47

3B MKS Piotrówka Radom

3C Tornado Lida Białoruś

49.

41:44

3D GKK Hanza Gdańsk

17.00

2A SKM Litwa

43.

42:31

2B Prinemanie Grodno

2C BK Snakes Ostrava

47.

30:58

2D Tornado Litwa

1A Nickel Akademia Poznań

50.

51:32

1B TKM Włocławek

18.20

1C UKS SP 27 Katowice

44.

51:47

1D Odessa Ukraine

niedziela

ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7

PSP 3 ul. Sobieskiego 12

PSP 18 ul. Ofiar Firleja 14

08.40

(o19m) przegrany 41

KKS Pro Basket Kutno

57.

49:48

przegrany 45

Warsaw Basketball

(o 15 m) przegrany 4A4B

MUKS 1811 Unia Tarnów

54.

40:28

przegrany 4C4D

MOSM Tychy

(o17m) wygrany 41

UKS MIKST Międzychód

51.

24:53

wygrany 45

AZS UJK Kielce

10.00

(o 13m) wygrany 4A4B

Junior Basket Club Olsztyn

58.

33:35

wygrany 4C4D

SKM Zastal Zielona Góra

(o 9 m) wygrany 3A3B

MKS Piotrówka Radom

55.

45:31

wygrany 3C3D

GKK Hanza Gdańsk

(o 11 m) przegrany 3A3B

Ogre Łotwa

52.

52:45

przegrany 3C3D

Tornado Lida Białoruś

11.20

(o 3m) przegrany 1A1B

TKM Włocławek

59.

25:41

przegrany 1C1D

Odessa Ukraine

(o 5 m) wygrany 2A2B

SKM Litwa

56.

41:27

wygrany 2C2D

Tornado Litwa

(o 7 m) przegrany 2A2B

Prinemanie Grodno

53.

48:29

przegrany 2C2D

BK Snakes Ostrava

12.40

(o 1 m) wygrany 1A1B

Nickel Akademia Poznań

60.

40:66

wygrany 1C1D

UKS SP 27 Katowice

X

X

14:30 - NIEDZIELA - HALA MOSIR ul. NARUTOWICZA 9 - CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD.

Wyniki rocznik 2006

piątek

PSP 1 ul. Odrodzenia 37

PSP 4 ul. Wyścigowa 49

PG 3 ul. Czarnoleska 10

08.30

MKS MOS Bytom

23:69

Nickel Basket Akademia Poznan AZS UJK Kielce

14:31

Warsaw Basketball PSP 21 Piotrówka Radom

14:67

SKM Litwa

09.50

PSP 1 Piotrówka Radom

33:47

AZS Skierniewice MKS MOS Katowice

47:34

TKM Włocławek TSK Roś Pisz

11:39

UKS SP 27 Katowice

11.10

MUKS 1811 Unia Tarnów

20:36

UKS 51 Lublin PSP 4 Piotrówka Radom

18:52

Stela Cieszyn SKM Litwa

57:29

MKS Pruszków

12.30

Nickel Basket Akademia Poznan

37:75

MKS Grójec TKM Włocławek

32:36

Prinemanie Grodno Warsaw Basketball

30:27

Debreceni Hungary

13.50

UKS 51 Lublin

16:62

Ogre Łotwa UKS SP 27 Katowice

34:36

Gdynia Sharks AZS Skierniewice

36:34

BK Snakes Ostrava

15.10

MKS MOS Bytom

12:78

MKS Grójec Stela Cieszyn

12:75

Tornado Litwa AZS UJK Kielce

18:46

Debreceni Hungary

16.30

PSP 21 Piotrówka Radom

30:67

MKS Pruszków MKS MOS Katowice

38:45

Prinemanie Grodno PSP 1 Piotrówka Radom

25:28

BK Snakes Ostrava

17.50

MUKS 1811 Unia Tarnów

21:54

Ogre Łotwa PSP 4 Piotrówka Radom

11:75

Tornado Litwa TSK Roś Pisz

12:26

Gdynia Sharks

A

B

C

D

E

F

G

H

MKS MOS Bytom AZS UJK Kielce

PSP 21 Piotrówka Radom MKS MOS Katowice

PSP 1 Piotrówka Radom TSK Roś Pisz

MUKS 1811 Unia Tarnów PSP 4 Piotrówka Radom
Nickel Basket Akademia Poznan Warsaw Basketball

SKM Litwa TKM Włocławek

AZS Skierniewice UKS SP 27 Katowice

UKS 51 Lublin Stela Cieszyn
MKS Grójec Debreceni Hungary

MKS Pruszków Prinemanie Grodno

BK Snakes Ostrava Gdynia Sharks

Ogre Łotwa Tornado Litwa

sobota

PSP 1 ul. Odrodzenia 37

PSP 4 ul. Wyścigowa 49

PG 3 ul. Czarnoleska 10

09.00

3A MKS MOS Bytom

25.

54:30

3B AZS UJK Kielce

3C PSP 21 Piotrówka

33.

32:44

3D TKM Włocławek

3E PSP1 Piotrówka

41.

53:17

3F TSK Roś Pisz

10.20

3G MUKS 1811 Unia Tarnów

26.

3:53

3H PSP4 Piotrówka

2A Nickel Basket Akademia Poznań

34.

32:11

2B Debreceni (HUN)

2C MKS Pruszków

42.

40:39

2D MKS MOS Katowice

11.40

2E BK Snakes Ostrava

27.

40:30

2F UKS SP 27 Katowice

2G UKS 51 Lublin

35.

29:82

2H Stela Cieszyn

1A MKS Grójec

43.

81:36

1B Warsaw Basketball

13.00

1C SKM Litwa

28.

36:37

1D Prinemanie Grodno

1E AZS Skierniewice

36.

36:46

1F Gdynia Sharks

1G Ogre Łotwa

44.

22:79

1H Tornado Kaunas

14.20

przegrany 3A3B

AZS UJK Kielce

29.

20:51

przegrany 3C3D

PSP21 Piotrówka

przegrany 3E3F

TSK Roś Pisz

37.

35:21

przegrany 3G3H

MUKS 1811 Unia Tarnów

przegrany 2A2B

Debreceni (HUN)

45.

22:28

przegrany 2C2D

MKS MOS Katowice

15.40

przegrany 2E2F UKS SP 27 Katowice

30.

64:26

przegrany 2G2HUKS 51 Lublin

wygrany 3A3B MKS MOS Bytom

38.

20:83

wygrany 3C3D

TKM Włocławek

wygrany 3E3F

PSP1 Piotrowka

46.

31:27

wygrany 3G3H PSP4 Piotrówka

17.00

przegrany 1A1B Warsaw Basketball

31.

28:68

przegrany 1C1D SKM Litwa

przegrany 1E1F AZS Skierniewice

39.

55:30

przegrany 1G1H Ogra Łotwa

wygrany 2A2B Nickel Basket Akademia Poznań

47.

27:47

wygrany 2C2D MKS Pruszków

18.20

wygrany 2E2F BK Snakes Ostrava

32.

61:36

wygrany 2G2H Stela Cieszyn

wygrany 1A1B MKS Grójec

40.

79:21

wygrany 1C1D Prinemanie Grodno

wygrany 1E1F Gdynia Sharks

48.

20:72

wygrany 1G1H Tornado Kaunas

niedziela

PSP 29 ul. Ceglana 14

PSP 4 ul. Wyścigowa 49

PG 3 ul. Czarnoleska 10

8.40

(o 19 m) przegrany 38

MKS MOS Bytom

57.

47:50

przegrany 46

PSP4 Piotrówka

(o 21 m) wygrany 29

PSP21 Piotrówka

53.

42:22

wygrany 37

TSK Roś Pisz

(o 23 m) przegrany 29

AZS UJK Kielce

49.

33:16

przegrany 37

MUKS 1811 Unia Tarnów

10.00

(o 13m) wygrany 45

MKS MOS Katowice

58.

55:41

wygrany 30

UKS SP 27 Katowice

(o 15 m) przegrany 45

Debreceni (HUN)

54.

57:40

przegrany 30

UKS 51 Lublin

(o 17 m) wygrany 38

TKM Włocławek

50.

50:53

wygrany 46

PSP1 Piotrówka

11.20

(o 3-4 m) przegrany 40

Prinemanie Grodno

59.

51:56

przegrany 48

Gdynia Sharks

(o 9 m) wygrany 47

MKS Pruszków

55.

36:32

wygrany 32

BK Snakes Ostrava

(o 11-12 m) przegrany 47

Nickel Basket Akademia Poznań

51.

55:38

przegrany 32

Stela Cieszyn

12.40

(o 1-2 m) wygrany 40

MKS Grójec

60.

55:50

wygrany 48

Tornado Kaunas

(o 5-6 m) wygrany 31

SKM Litwa

56.

65:24

wygrany 39

AZS Skierniewice

(o 7-8 m) przegrany 31

Warsaw Basketball

52.

41:49

przegrany 39

Ogra Łotwa

14:30 - NIEDZIELA - HALA MOSIR ul. NARUTOWICZA 9 - CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD.