Prezentujemy wyniki na żywo wszystkich spotkań oraz harmonogramy rozgrywek.

ROCZNIK 2005

HARMONOGRAM 2005        
SOBOTA 19.05.2018  
      III LO   V LO   ZS Budowlanych   MOSiR - FINAŁ   ZS Ekon  
      gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość  
sb 09.00 40 Młode Lwy Gdańsk UKS La Basket Warszawa 44 Sklep Polski 2 SMS Spójnia Stargard Warsaw Basketball II 48 Borisfen Mogilev Kadet Biała Podlaska 52 WKK Wrocław UKS Piątka Ostrów Wlkp. 56 Energa Adonis Słupsk Astoria Bydgoszcz 33-37 - 1 kolejka
      41 34   54 10   0 20   38 40   44 32  
  10.00 41 Akademia Hooplife Lublin Olympic 2011 Molodechno 45 BK Snakes Basket Flames Wien 49 UKS Basket 15 Przemyśl KU AZS UJK Kielce 53 East-ball Riga Probasket Łowicz 57 Warsaw Basketball MKS Gromy Nowy Tomyśl 17-32
      36 38   47 12   48 33   46 28   37 34  
  11.00 42 MKS Pruszków BS Riga 46 Chromik Żary BC Perkunas Kaunas 50 Dolphins Odessa Sporta Skola Siguldas 54 Basket Team Suchy Las London United 58 BBC Inviniti Bayreuth MKS Dąbrowa Górnicza 1/8 finałów
      23 46   52 49   83 34   26 48   46 53  
  12.00 43 UKS La Basket Warszawa Sklep Polski 2 SMS Spójnia Stargard 47 UKS Siódemka Sopot BK NH Ostrava 51 KS Sudety Jelenia Góra Sokol Srsni Pisek 55 BC Birzai Biofarm Basket Junior Poznań 59 Warsaw Basketball II MKS Piotrówka 33-37 - 2 kolejka
      33 37   43 42   36 51   45 37   7 72  
  13.00 60 Borisfen Mogilev WKK Wrocław 64 Astoria Bydgoszcz Basket Flames Wien 68 Akademia Hooplife Lublin KU AZS UJK Kielce 72 Probasket Łowicz MKS Gromy Nowy Tomyśl 75 Kadet Biała Podlaska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 25-32
      53 51   33 29   40 31   20 31   39 45  
  14.00 61 Olympic 2011 Molodechno UKS Basket 15 Przemyśl 65 East-ball Riga Warsaw Basketball 69 MKS Pruszków BC Perkunas Kaunas 73 Sporta Skola Siguldas Basket Team Suchy Las 76 Energa Adonis Słupsk BK Snakes 17-24
      15 53   46 35   31 47   31 42   19 46  
  15.00 62 BBC Inviniti Bayreuth BK NH Ostrava 66 KS Sudety Jelenia Góra Biofarm Basket Junior Poznań 70 BS Riga Chromik Żary 74 Dolphins Odessa London United 77 MKS Dąbrowa Górnicza UKS Siódemka Sopot ćwierćfinały
      38 32   53 38   45 49   26 42   69 48  
  16.00 63 MKS Piotrówka Sklep Polski 2 SMS Spójnia Stargard 67 Warsaw Basketball II Młode Lwy Gdańsk 71 Sokol Srsni Pisek BC Birzai 81 WKK Wrocław Probasket Łowicz 78 Basket Flames Wien KU AZS UJK Kielce 33-37 - 3 kolejka
      66 10   27 59   66 59   41 19   20 0  
  17.00 91 Borisfen Mogilev MKS Gromy Nowy Tomyśl 88 Astoria Bydgoszcz Akademia Hooplife Lublin 85 Kadet Biała Podlaska Olympic 2011 Molodechno 82 Energa Adonis Słupsk Warsaw Basketball 79 UKS Piątka Ostrów Wlkp. UKS Basket 15 Przemyśl 25-28 / 29-32
      58 33   20 0   36 13   25 34   49 43  
  18.00 92 MKS Pruszków Sporta Skola Siguldas 89 BK NH Ostrava Biofarm Basket Junior Poznań 86 BC Perkunas Kaunas Basket Team Suchy Las 83 BBC Inviniti Bayreuth KS Sudety Jelenia Góra 80 BK Snakes East-ball Riga 9-12 / 13-16
      0 20   23 63   0 20   28 37   43 34  
  19.00 93 BS Riga Dolphins Odessa 90 UKS Siódemka Sopot BC Birzai 87 Chromik Żary London United 84 MKS Dąbrowa Górnicza Sokol Srsni Pisek       5-8 / półfinały
      41 25   20 0   22 67   72 40        
                                   

 

ROCZNIK 2006

 

            HARMONOGRAM 2006              
SOBOTA 19.05.2018
      PSP 24   PSP 18   PSP 3 - FINAŁ   PSP 1
      gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość
sb 09.30       30 MKS Dąbrowa Górnicza AZS UJK 38 AZS AWF Wrocław UKS Basket 15 Przemyśl 47 BSK Biała Podlaska Kadet Oświęcim
            37 27   11 54   61 11
  10.30       31 Borisfen Mogilev Asseco Gdynia 39 Maximus Basketball Gdynia Skierniewice I 48 BK Snakes MKS MOS Katowice
            44 42   31 25   21 41
  11.30       32 BK NH Ostrava Sokol Srsni 40 MKS Grójec Warsaw Basketball 49 King BC Szczecin Nickel Basket Akademia Poznań
            42 26   67 21   26 60
  12.30       33 Skierniewice II Nenufar 5 Ełk 41 Basket Flames Wien Basket Team Suchy Las 50 MUKS 1811 Unia Tarnów Kadet Oświęcim
            51 40   37 21   32 39
  13.30       34 Energa Markos Słupsk AZS UJK 42 MKS Piotrówka UKS Basket 15 Przemyśl      
            57 10   40 16      
  14.30             43 Asseco Gdynia Skierniewice I 51 King BC Szczecin BK Snakes
                  29 28   32 37
  15.30       35 BSK Biała Podlaska MUKS 1811 Unia Tarnów 44 Borisfen Mogilev Maximus Basketball Gdynia 52 Nickel Basket Akademia Poznań MKS MOS Katowice
            45 16   32 46   33 44
  16.30       36 AZS AWF Wrocław MKS Piotrówka 45 Sokol Srsni Nenufar 5 Ełk 53 Basket Team Suchy Las Warsaw Basketball
            18 73   59 30   40 30
  17.30       37 MKS Dąbrowa Górnicza Energa Markos Słupsk 46 BK NH Ostrava Skierniewice II 54 Basket Flames Wien MKS Grójec
            6 48   51 29   36 56

 

ROCZNIK 2007

              HARMONOGRAM 2007            
SOBOTA 19.05.2018
      PSP 29   PG 3   PSP 4 - FINAŁ   PSP 9
      gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość
sb 09.00 49 East-ball Riga Basketbalova Akademia Cana 53 BSK Kadet Biała Podlaska SKS Korona Zakrzewo 57 AZS PWSZ Skierniewice Astoria Bydgoszcz 61 Warsaw Basketball KU AZS UJK Kielce
      33 32   22 28   39 10   64 15
  10.00 50 MKS II Piotrówka Biofarm Junior Basket Poznań 54 King BC Szczecin MKS Piotrówka I 58 BC Obra Kościan MKS Pruszków 62 MKS Dąbrowa Górnicza Asseco Gdynia
      53 38   35 37   42 14   61 21
  11.00 51 UKS DeLaSalle Gdańsk UKS Akademia Koszykówki Komorów 55 Twarde Pierniki Toruń BCJ Ressaix 59 Basket Flames Wien Sokol Srsni Pisek 63 BK NH Ostrava MOS Spójnia Stargard
      29 33   39 36   40 37   63 22
  12.00 52 SP2 MKK Gniezno UKS Bryza Kolbudy 56 BK Snakes BS Riga 60 SP 5 Pivot Piastów Energa Infocity Słupsk 64 UKS 7 Sopot MKS Grójec
      22 52   60 41   51 48   53 33
  13.00 65 Basketbalova Akademia Cana BSK Kadet Biała Podlaska 69 Astoria Bydgoszcz KU AZS UJK Kielce 73 East-ball Riga SKS Korona Zakrzewo 77 AZS PWSZ Skierniewice Warsaw Basketball
      41 16   30 31   33 34   35 38
  14.00 66 Biofarm Junior Basket Poznań King BC Szczecin 70 MKS Pruszków Asseco Gdynia 74 MKS II Piotrówka MKS Piotrówka I 78 BC Obra Kościan MKS Dąbrowa Górnicza
      54 27   52 30   40 28   53 32
  15.00 67 UKS DeLaSalle Gdańsk BCJ Ressaix 71 Sokol Srsni Pisek MOS Spójnia Stargard 75 UKS Akademia Koszykówki Komorów Twarde Pierniki Toruń 79 Basket Flames Wien BK NH Ostrava
      35 37   47 36   34 30   40 34
  17.00 68 SP2 MKK Gniezno BS Riga 72 Energa Infocity Słupsk MKS Grójec 76 UKS Bryza Kolbudy BK Snakes 80 SP 5 Pivot Piastów UKS 7 Sopot
      43 39   45 34   51 35   52 66
                           

 

.

Uczestnicy

loading...

Galeria 2018

0044
0044
0047
0047
0011
0011
0023
0023
0032
0032
0066
0066
0042
0042
0003
0003
0022
0022
0001
0001
0053
0053
0070
0070

Sponsorzy

        

 
facebook_page_plugin