Prezentujemy wyniki na żywo wszystkich spotkań oraz harmonogramy rozgrywek.

ROCZNIK 2005

              HARMONOGRAM 2005                    
NIEDZIELA 20.05.2018  
      III LO   V LO   ZS Budowlanych   MOSiR - FINAŁ   ZS Ekon  
      gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość  
nd 09.00 94 UKS La Basket Warszawa 37 Warsaw Basketball II 16 98

Probasket Łowicz

18

KU AZS UJK Kielce

33

102

WKK Wrocław

38

Basket Flames Wien 16 110 Olympic 2011 Molodechno 32 Energa Adonis Słupsk 40 106 Młode Lwy Gdańsk 36 MKS Piotrówka 42 33-37— 4 kolejka
            miejsce (31-32)   miejsce 29-30   miejsce 23-24      
  10.00 95 MKS Gromy Nowy Tomyśl 30 Akademia Hooplife Lublin 34 99 Borisfen Mogilev 50 Astoria Bydgoszcz 13 103 UKS Basket 15 Przemyśl 28 East-ball Riga 49 111 UKS Piątka Ostrów Wlkp. 28 BK Snakes 48 107 Kadet Biała Podlaska 35 Warsaw Basketball 29  
      miejsce 27-28   miejsce 25-26   miejsce 19-20   miejsce 17-18   miejsce 21-22  
  11.00 96 MKS Pruszków 34 BK NH Ostrava 35 100 Sporta Skola Siguldas 33 Biofarm Basket Junior Poznań 43 104 Dolphins Odessa 47 BC Birzai 54 112 Chromik Żary 36 Sokol Srsni Pisek 47 108 Sklep Polski 2 SMS Spójnia Stargard 40 Młode Lwy Gdańsk 46 33-37 - 5 kolejka
      miejsce 15-16   miejsce 13-14   miejsce 7-8   miejsce 3-4      
  12.00 97 BC Perkunas Kaunas 44 BBC Inviniti Bayreuth 32 101 Basket Team Suchy Las 50 KS Sudety Jelenia Góra 53 105 BS Riga 50 UKS Siódemka Sopot 25 113 London United 49 MKS Dąbrowa Górnicza 50 109 UKS La Basket Warszawa 25 MKS Piotrówka 66  
      miejsce 11-12   miejsce 9-10   miejsce 5-6   miejsce 1-2        

 

ROCZNIK 2006

 

            HARMONOGRAM 2006              
NIEDZIELA 20.05.2018 - 
      PSP 24   PSP 18   PSP 3 - FINAŁ   PSP 1
      gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość
nd 09.00       55 MUKS 1811 Unia Tarnów 30 AZS UJK Kielce 32 68 Asseco Gdynia 32 BK Snakes 54
64

Skierniewice I

26

King BC Szczecin

49

                           
            miejsce 23-24   miejsce 13-14   miejsce 15-16
  10.00       56 MKS Dąbrowa Górnicza 46 Kadet Oświęcim 21 69 Maximus Basketball Gdynia 14 MKS MOS Katowice 54 65 Borisfen Mogilev 28 Nickel Basket Akademia Poznań 49
                       
            miejsce 21-22   miejsce 9-10   miejsce 11-12
  11.00       57 BSK Biała Podlaska 31 UKS Basket 15 Przemyśl 18 70 Skierniewice II 38 Basket Flames Wien 42 66 Nenufar 5 Ełk 37 Warsaw Basketball 26
                           
            miejsce 19-20   miejsce 3-4   miejsce 7-8
  12.00       58 Energa Markos Słupsk 45 MKS Piotrówka 47 71 BK NH Ostrava 33 MKS Grójec 43 67 Sokol Srsni 63 Basket Team Suchy Las 16
                           
            miejsce 17-18   miejsce 1-2   miejsce 5-6
            * MKS Piotrówka +79 (113 pkt rzuconych)        
            * BSK Biała Podlaska +79 (106 punktów rzuconych)        

 

ROCZNIK 2007

              HARMONOGRAM 2007            
NIEDZIELA 20.05.2018
      PSP 29   PG 3   PSP 4 - FINAŁ   PSP 9
      gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość   gospodarz gość
nd 09.00 81

Astoria Bydgoszcz

16

BSK Kadet Biała Podlaska 28 85 Basketbalova Akademia Cana 53

KU AZS UJK Kielce

22

89 East-ball Riga 26 AZS PWSZ Skierniewice 33 93 SKS Korona Zakrzewo 29 Warsaw Basketball 56
      miejsce 31-32   miejsce 29-30   miejsce 27-28   miejsce 25-26
  10.00 82

King BC Szczecin

61

Asseco Gdynia 17 86 Biofarm Junior Basket Poznań 59 MKS Pruszków 24 90 MKS Piotrówka I 14 MKS Dąbrowa Górnicza 37 94 MKS II Piotrówka 53 BC Obra Kościan 46
      miejsce 23-24   miejsce 21-22   miejsce 19-20   miejsce 17-18
  11.00 83 UKS DeLaSalle Gdańsk 47 MOS Spójnia Stargard 52 87 BCJ Ressaix 48 Sokol Srsni Pisek 47 91 BK Snakes 34 SP 5 Pivot Piastów 51 95 Twarde Pierniki Toruń 20 BK NH Ostrava 44
      miejsce 15-16   miejsce 13-14   miejsce 3-4   miejsce 11-12
  12.00 84 BS Riga 38 MKS Grójec 32 88 SP2 MKK Gniezno 40 Energa Infocity Słupsk 52 92 UKS Bryza Kolbudy 29 UKS 7 Sopot 31 96 UKS Akademia Koszykówki Komorów 26 Basket Flames Wien 44
      miejsce 7-8   miejsce 5-6   miejsce 1-2   miejsce 9-10

 

.

Sponsorzy

 
facebook_page_plugin