Klasyfikacja końcowa turnieju 10. Radom Basket Cup 2021:

Informujemy, że 10. Radom Basket Cup odbędzie się zgodnie z planem w dniach 13-16.05.2021r. według wytycznych MZ i GIS.

Gdyby sytuacja dotycząca COVID-19 nie pozwoliła na organizacje w w/w terminie RBC odbędzie się w pierwszym możliwym tygodniu (w dniach czwartek-niedziela) po zniesieniu obostrzeń. Na dzień dzisiejszy tj.16.04.2021r. zarządzenia GIS i MZ zezwalają na organizację w/w wydarzenia.

Drodzy Trenerzy, Rodzice i Zawodnicy informujemy, że ruszamy z rejestracją drużyn na 10 RBC 2021. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się. Wszystkie szczegóły dotyczące przyszłorocznej edycji dostępne są w zakładce "REJESTRACJA" oraz w zaproszeniu do pobrania (Pobierz invitation_rbc2021.pdf)

Witajcie po przerwie...  Dziś zachęcamy do zapisania się do naszego turniejowego newslettera, który znajdziecie na naszej ➡️https://radombasketcup.pl

Uczestnicy / Participants 13-16.05.2021

2008

2009

2010

2011


  1. UKS Gim92 Ursynów Warszawa, PL

  2. KS Akademia Koszykówki Poznań, PL

  3. MUKS Pivot Piastów, PL

  4. UKS Jedynka Marki, PL

  5. KS Pogoń Ruda Śląska, PL

  6. BC Hizhaki Kiev, UA

  7. MKS Polonia Warszawa, PL

  8. UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL

  9. Basket Team Suchy Las, PL

  10. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

  11. BS Visaginas, LT

  12. Warsaw Basketball, PL

  13. MKS Piotrówka Radom, PL

  1. UKS 7 Sopot., PL

  2. MUKS King Tomaszów Maz., PL

  3. Enea Basket Piła, PL

  4. WKS Śląsk Wrocław, PL

  5. MKS Polonia Warszawa, PL

  6. ŁKS Szkoła Gortata, PL

  7. BC Hizhaki Kiev, UA

  8. PGE Turów Zgorzelec, PL

  9. Akademia Koszykówki Legia Warszawa Sekcja Junior, PL

  10. SKM Zastal Zielona Góra, PL

  11. Akademia Młodych Dzików, PL

  12. Warsaw Basketball, PL

  13. UKS Bryza Kolbudy, PL

  14. MKS Piotrówka Radom, PL

  1. Niedźwiadki Przemyśl, PL

  2. KS Draft Warszawa, PL

  3. MKS Polonia Warszawa, PL

  4. UKS Jedynka Marki, PL

  5. MKS Grójec, PL

  6. MKS Strzelce Opolskie, PL

  7. SKS Gama Starogard Gdański, PL

  8. Basket Team Suchy Las, PL

  9. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

  10. KS Akademia Koszykówki Poznań, PL

  11. BS Visaginas, LT

  12. Warsaw Basketball, PL

  13. UKS Piątka Lublin, PL

  14. MKS Piotrówka Radom, PL

  1. MKS Grójec, PL

  2. Warsaw Basketball, PL

  3. MKS Piotrówka Radom, PL

Galeria 2020

01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09
10
10
11
11
12
12

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin