Aktualizacja 4-09-2020

Terminarz spotkań w kategorii U10M rocznik 2010 i młodsi

System rozgrywek : każdy z każdym
04.09.2020r.  hala PSP nr 4 ul. Wyścigowa 49
9 00 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Warsaw Basketball 47-27
10 15 Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański – Niedźwiadki Henfort Przemyśl 82-18
11 30 MKS Piotrówka Radom – MUKS Piaseczno 69-35
15 00 Warsaw Basketball - Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański  38-93
16 15 Niedźwiadki Henfort Przemyśl – MUKS Piaseczno 74-20
17 30 MKS Piotrówka Radom - ŁKS Szkoła Gortata Łódź  54-38

05.09.2020r. hala PSP nr 4 ul. Wyścigowa 49
9 00 MUKS Piaseczno - Warsaw Basketball  14-53
10 15 MKS Piotrówka Radom - Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański  22-63
11 30 Niedźwiadki Henfort Przemyśl - ŁKS Szkoła Gortata Łódź    19-29
15 00 MKS Piotrówka Radom –  Warsaw Basketball        44-25
16 15 MUKS Piaseczno - ŁKS Szkoła Gortata Łódź  7-52
17 30 Niedźwiadki Henfort Przemyśl - Warsaw Basketball 32-23

06.09.2020r. hala PSP nr 4 ul. Wyścigowa 49
9 00 ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański  16-67
10 15 MKS Piotrówka Radom - Niedźwiadki Henfort Przemyśl 45-26
11 30 MUKS Piaseczno -  Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 3-75

Terminarz spotkań w kategorii U11M rocznik 2009 i młodsi

System rozgrywek :
I Faza – rozgrywki grupowe mecze każdy z każdym
II Faza – pucharowa : drużyny z dwóch pierwszych miejsc grają ze sobą mecz o 1 miejsce.
Drużyny,które zajęły trzecie ,czwarte oraz piąte miejsce grają ze sobą  każdy z każdym z zaliczeniem meczy z fazy grupowej.


04.09.2020r.  hala PSP nr 29 ul. Ceglana 14 (bez udziału publiczności)
I Faza – rozgrywki grupowe
9 00 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Dziki Warszawa 19-62
10 15 MKS Piotrówka Radom - Warsaw Basketball 114-10
11 30AK Młode Żubry Białystok – Dziki Warszawa  25-74

16 30MKS Piotrówka Radom - ŁKS Szkoła Gortata Łódź Hala PSP33 ul. Kolberga 5 70-27
17 45 AK Młode Żubry Białystok – Warsaw Basketball Hala PSP33 ul. Kolberga 5 63-16

05.09.2020r. hala Hala PSP33 ul. Kolberga 5
I Faza – rozgrywki grupowe
9 00 AK Młode Żubry Białystok –MK S Piotrówka Radom 23-62
10 15 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Warsaw Basketball 67-18
11 30 MKS Piotrówka Radom – Dziki Warszawa  42-50

15 00 ŁKS Szkoła Gortata Łódź -   AK Młode Żubry Białystok    34-33
16 15 Warsaw Basketball – Dziki Warszawa 11-49

06.09.2020r. hala Hala PSP33 ul. Kolberga 5

9 00 ŁKS Szkoła Gortata Łódź -  AK Młode Żubry Białystok 25-40

10 15 AK Młode Żubry Białystok – Warsaw Basketball 61-34

11 30 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Warsaw Basketball 80-28

12 45 Finał  Dziki Warszawa – MKS Piotrówka Radom   Finał 53-48

Terminarz spotkań w kategorii U12M rocznik 2008 i młodsi

Podział na grupy:
Gr A
1. MKS Piotrówka Radom
2. UKS Probasket Mińsk  
3. Korona Zakrzewo
Gr. B
1. UKS Akademia Koszykówki Komorów  
2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
3. Warsaw Basketball
Gr. C
1. Polonia Warszawa
2. Kadet Biała Podlaska
3. AZS UM MBA Warszawa
Gr. D
1.Młode Lwy Gdańsk
2.Osemka Skierniewice
3.MUKS Piaseczno

System rozgrywek :
I Faza – rozgrywki grupowe mecze każdy z każdym
Drużyny zostały podzielone na 4 grupy 3 zespołowe
II Faza – pucharowa:
a) drużyny z dwóch pierwszych miejsc w grupach grają ze mecze na krzyż  o miejsca I - VIII  
b)  drużyny z  miejsc trzecich   w grupach grają ze sobą system każdy z każdym  o miejsca IX-XII
Klasyfikacja drużyn na podstawie tabeli.

04.09.2020r.  hala PSP nr 3 ul. Sobieskiego 12  
I Faza – rozgrywki grupowe
Gr. A
10 00 UKS Probasket Mińsk – Korona Zakrzewo 17-46
Gr. B
11 15  UKS Akademia Koszykówki Komorów - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 61-26
Gr. A
12 30 MKS Piotrówka Radom - UKS Probasket Mińsk  58-40
Gr. B
13 45 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Warsaw Basketball  50-36
Gr. A
15 00 MKS Piotrówka Radom – Korona Zakrzewo   50-38
Gr. B
16 15 UKS Akademia Koszykówki Komorów – Warsaw Basketball 75-24

04.09.2020r.  hala ZSE ul. Wernera 22  
I Faza – rozgrywki grupowe
Gr. C
10 00  Polonia Warszawa -  AZS UM MBA Warszawa 15-112
Gr. D
11 15  Osemka Skierniewice – MUKS Piaseczno 72-20
Gr. C
12 30  Kadet Biała Podlaska -  AZS UM MBA Warszawa 29-68
Gr. D
13 45 Młode Lwy Gdańsk – MUKS Piaseczno 42-34
Gr. C
15 00 Polonia Warszawa – Kadet Biała Podlaska 15-42
Gr. D
16 15 Młode Lwy Gdańsk – Osemka Skierniewice    49-73

05.09.2020r. hala ZSE ul. Wernera 22  
II Faza – pucharowa
O miejsca IX - XII
10 00 Warsaw Basketball  – Polonia Warszawa  68-16
11 15 UKS ProBasket Mińsk  – MUKS Piaseczno 34-48
13 00 Warsaw Basketball  – UKS Probasket Mińsk 56-50
14 15 MUKS Piaseczno  - Polonia Warszawa 56-27

06.09.2020r. hala ZSE ul. Wernera 22  
II Faza – pucharowa
O miejsca IX – XIII
8 00 UKS Probasket Mińsk – MKS Polonia Warszawa  52-31
9 15 Warsaw Basketball  – MUKS Piaseczno         54-49

O miejsca VII
10 30 Kadet Biała Podlaska – Korona Zakrzewo 35-36
O miejsce V
11 45 MKS Piotrówka Radom – Młode Lwy Gdańsk      41-68                                                

05.09.2020r.  hala PSP 3  ul. Sobieskiego 12  

II Faza – pucharowa

O miejsca  I-VIII 

9 00 MKS Piotrówka Radom  – ŁKS Szkoła Gortata Łodź 40-52

10 15 Osemka Skierniewice  – Kadet Biała Podlaska 53-31

11 30 Korona Zakrzewo  – UKS Akademia Koszykówki Komorów 25-68

12 45 AZS UM MBA Warszawa – Młode Lwy Gdańsk  65-43

O miejsca  V-VIII

15 00 pokonany  A1 – B2/D1 – C2 MKS Piotrówka Radom - Kadet Biała Podlaska 37-30

16 15 pokonany  A2 – B1/C1 – D2 Korona Zakrzewo - Młode Lwy Gdańsk 30-52

O miejsca  I-IV

17 30 zwycięzca A1 – B2/D1 – C2(I Półfinał) ŁKS Szkoła Gortata Łodź - Osemka Skierniewice 19-66

18 45 zwycięzca A2 – B1/C1 – D2(II Półfinał) UKS Akademia Koszykówki Komorów  - AZS UM MBA Warszawa 57-48



06.09.2020r. Hala PSP nr 3  ul. Sobieskiego 12  
10 00 o III miejsce ŁKS Szkoła Gortata Łodź - AZS UM MBA Warszawa 51-72
11 30 Finał Osemka Skierniewice - UKS Akademia Koszykówki Komorów 45-78

Terminarz spotkań w kategorii U13M rocznik 2007 i młodsi

Podział na grupy:

Gr A
1.Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
2.MKS Piotrówka Radom   
3.Bryza SP Kowale
4.Korona Zakrzewo

Gr. B
1.MUKS Pivot Piastów   
2. Kadra woj. łódzkiego, Łódź
3. Warsaw Basketball

Gr. C
1.MKS Grójec
2.UMKS Księżak Łowicz  
3.MUKS Piaseczno

Gr. D
1.UJK Kielce
2.AZS PWSZ Skierniewice
3.MKS  Polonia Warszawa


System rozgrywek :
I Faza – rozgrywki grupowe mecze każdy z każdym
Drużyny zostały podzielone na 4 grupy(3 grupy 3 zespołowe,1 grupa 4 zespołowa)
II Faza – pucharowa:
a) drużyny z dwóch pierwszych miejsc w grupach grają ze mecze na krzyż  o miejsca I - VIII  
b)  drużyny z  miejsc trzecich i czwartych w grupach grają ze sobą system każdy z każdym z zaliczeniem meczu grupowego(A3-A4)- o miejsca IX-XIII
Klasyfikacja drużyn na podstawie tabeli.

04.09.2020r.  hala PSP nr 17 ul. Czarnoleska 10
I Faza – rozgrywki grupowe
Gr. A
9 00 Niedźwiadki Hensfort Przemyśl  – Korona Zakrzewo 48-18
10 15 MKS Piotrówka Radom – Bryza SP Kowale 18-43
Gr. B
11 30 MUKS Pivot Piastów – Kadra woj. łódzkiego, Łódź 46-31
Gr. A
12 45  Niedźwiadki Hensfort Przemyśl – Bryza SP Kowale 38-53
14 00 MKS Piotrówka Radom – Korona Zakrzewo 32-18
Gr. B
15 15 Kadra woj. łódzkiego, Łódź -  Warsaw Basketball 41-33
16 30  Bryza SP Kowale – Korona Zakrzewo 56-26
Gr. A
17 45 Niedźwiadki Hensfort Przemyśl – MKS Piotrówka Radom  47-42
Gr. B
19 00  Warsaw Basketball – MUKS Pivot Piastów 26-66

04.09.2020r.  hala ZSB ul. Kościuszki  7
I Faza – rozgrywki grupowe
Gr. C
10 00 MKS Grójec - UMKS Księżak Łowicz 39-25
Gr. D
11 15   AZS PWSZ Skierniewice - MKS  Polonia Warszawa 26-23
Gr. C
12 30 UMKS Księżak Łowicz  - MUKS Piaseczno  38-42
Gr. D
13 45 UJK Kielce - AZS PWSZ Skierniewice 81-29
Gr. C
15 00 MKS Grójec – MUKS Piaseczno   48-37
Gr. D
16 15 MKS Polonia Warszawa– UJK Kielce   22-48

Tabela Gr. A

  1. Bryza SP Kowale
  2. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
  3. MKS Piotrówka Radom
  4. Korona Zakrzewo

Tabela Gr. B

  1. MUKS Pivot Piastów
  2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  3. Warsaw Basketball

Tabela Gr. C

  1. MKS Grójec
  2. MUKS Piaseczno
  3. UMKS Księżak Łowicz

Tabela Gr. D

  1. UJK Kielce
  2. AZS PWSZ Skierniewice
  3. MKS Polonia Warszawa  



05.09.2020r. hala PSP nr 17 ul. Czarnoleska 10
II Faza – pucharowa

O miejsca IX - XIII

9 00 MKS Piotrówka Radom – MKS Polonia Warszawa   36-18

10 15 Warsaw Basketball   – UMKS Księżak Łowicz 66-24

11 30 Korona Zakrzewo –MKS Polonia Warszawa  39-31

12 45 Warsaw Basketball   – MKS Piotrówka Radom 35-27

14 00 MKS Polonia Warszawa – UMKS Księżak Łowicz 22-41

15 15 Korona Zakrzewo – Warsaw Basketball 29-49

06.09.2020r. hala hala PSP nr 17 ul. Czarnoleska 10

II Faza – pucharowa

O miejsca IX – XIII

9 00  UMKS Księżak Łowicz  – Korona Zakrzewo 28-39

10 15   Warsaw Basketball   – MKS Polonia Warszawa 60-25

11 30 MKS Piotrówka Radom – UMKS Księżak Łowicz  54-24

05.09.2020r.  hala ZSB ul. Kościuszki  7

II Faza – pucharowa

O miejsca  I-VIII 

9 00 Bryza SP Kowale – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 53-26

10 15 UJK Kielce  – MUKS Piaseczno  47-22

11 30 Niedźwiadki Hensfort Przemyśl – MUKS Pivot Piastów 30-46

12 45 MKS Grójec  – AZS PWSZ Skierniewice 36-27

O miejsca  V-VIII
15 00 pokonany  A1 – B2/D1 – C2 Kadra woj. Łódzkiego - MUKS Piaseczno 62-34
16 15 pokonany  A2 – B1/C1 – D2 Niedźwiadki Hensfort Przemyśl - AZS PWSZ Skierniewice 55-27

O miejsca  I-IV
17 30 zwycięzca A1 – B2/D1 – C2(I Półfinał) Bryza SP Kowale - UJK Kielce 55-37
18 45 zwycięzca A2 – B1/C1 – D2(II Półfinał) MUKS Pivot Piastów - MKS Grójec 40-32
 
06.09.2020r. hala ZSB ul. Kościuszki 7   
O miejsca VII
9 00 pokonany  A1 – B2/D1 – C2 oraz A2 – B1/C1 – D2 MUKS Piaseczno - AZS PWSZ Skierniewice 29-24
O miejsce V 

10 15 zwycięzca  A1 – B2/D1 – C2 oraz A2 – B1/C1 – D2 Kadra woj. Łódzkiego - Niedźwiadki Hensfort Przemyśl 39-57

06.09.2020r. hala MOSIR ul. Narutowicza 9
11 00  III miejsce UJK Kielce - MKS Grójec 58-31
12 15 Finał Bryza SP Kowale - MUKS Pivot Piastów 53-40


*/Organizator zastrzega sobie prawo do zmian do dnia 3.09.2020

Uczestnicy / Participants 3-6.09.2020

2007

2008

2009

2010

  1.  AZS PWSZ Skierniewice, PL
  2.   Warsaw Basketball, PL
  3.   Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  4. MUKS Piaseczno, PL
  5. UMKS Księżak Łowicz, PL
  6. AZS UJK Kielce, PL
  7. MUKS Pivot Piastów, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9.  Kadra woj. Łódzkiego Łódź, PL
  10. Polonia Warszawa, PL
  11. MKS Grójec, PL 
  12. Bryza SP Kowale, PL 
  13. MKS Piotrówka Radom, PL
  1. MUKS Piaseczno, PL
  2. Warsaw Basketball, PL
  3.   UKS Akademia koszykówki Komorów, PL
  4. AZS UM MBA Warszawa, PL
  5. MKS Ósemka Skierniewice, PL
  6. BSK Kadet Biała Podlaska, PL
  7. Młode Lwy Gdańsk, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  10.   UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL
  11. Polonia Warszawa, PL
  12.   MKS Piotrówka Radom, PL
  1. AK Młode Żubry Białystok, PL
  2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  3. Warsaw Basketball, PL
  4. Akademia Młodych Dzików Wa-wa, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  1. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  2. Gama Akademia Koszykówki Starogard Gd., PL
  3. MUKS Piaseczno, PL
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  6. Warsaw Basketball, PL

Galeria 2020

01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09
10
10
11
11
12
12

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin